Вежа Манджа

491

Пам’ятки в Вежа Манджа, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Вежа Манджа, екскурсовод, замовити екскурсію,

Вежа Манджа була зведена в 1338-1348 роках на головній міській площі Пьяцца дель Кампо поряд з Палаццо Пубблико. Будівля має форму вежі-дзвіниці, яка після завершення всіх робіт стала найвищою внецерковной вежею середньовічної Італії.

Сьогодні 88-метрова Торре дель Манджа зі стінами триметрової товщини є другою за висотою після вежі Торраццо в Кремоні. Цікаво, що вежа була побудована в той же період, що і Кафедральний собор Сієни, що стало своєрідним символом рівнозначності світської та церковної влади в місті. Торре дель Манджа буквально перекладається як «вежа Їдця», що походить від прізвиська першого зберігача, який всі зароблені гроші витрачав на їжу.

Верхня частина вежі збудована архітектором Агостіно ді Джованні за проектом Мастро Ліппі. Мармурова крита галерея була прибудована в 1352 році як виконання обітниці, даної жителями Сієни Пресвятій Діві Марії за позбавлення їх від страшної епідемії чуми. Сьогодні Торре дель Манджа видно з усіх куточків Сієни.