Вишеградская фортеця і Вежа Соломона

509

Пам’ятки в Вишеградская фортеця і Вежа Соломона, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Вишеградская фортеця і Вежа Соломона, екскурсовод, замовити екскурсію,

Вишеградську фортеця і палац у XVIII столітті зруйнували військами Габсбургів на війні за Угорщину. На сьогоднішній день збережена лише одна вежа фортеці — Вежа Соломона. За легендою, саме в цій вежі у свій час був укладений Влад Цепеш.

Вишеградская фортеця вважається найголовнішою визначною пам’яткою Вишеграду, зовсім невеликого міста Угорщини.

Над закрутом Дунаю на вершині пагорба Сибрик і побудована фортеця, спостерігаючи з її стін відкривається прекрасний вид на навколишні пейзажі.

Після нищівних воєн фортеця була практично вся зруйнована, її відновлення почалося в XIX столітті.

Туристам на екскурсії розповідають про її давніх спорудах цитаделі і вежі Соломона, в якій був укладений сам граф Дракула.

До нашого часу повністю збереглася лише одна житлова башта фортеці – вежа Соломона. Її потужні стіни досягають восьмиметрової товщини. Вона вважається високою і значною фортификации романського стилю, які збереглися в Центральній Європі.

Матей Чак оволодів фортецею на початку XIV, а пізніше її зайняв королівський двір і король Карл і Роберт зробив Вишеград своєю резиденцією.

Коли настала турецька війна, зруйнували південну частину, а після вигнання ярма вежа Соломона пустувала, камені були розібрані на будівельний матеріал.