Витік Волги

365

Пам’ятки в Витік Волги, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Витік Волги, екскурсовод, замовити екскурсію,

У Осташковском районі Тверської області, на околиці маленького села Волговерховье починає свій перебіг велика російська ріка Волга. На висоті 229 метрів над рівнем моря на Валдайській височині з болітця б’є крихітний джерело.

Це і є витік Волги. Над витоком Волги встановлена каплиця. Тут же знаходиться і перший міст через Волгу – довжиною всього 3 метри.

Поряд з витоком річки Волга розташовані церкви Ольгинського жіночого монастиря. Від витоку Волги починається кілометрова екологічна стежка, яка йде через мальовничі ландшафти Валдайській височині.

На початку 20 століття за рішенням мешканців волзьких міст, які прагнули відзначити духовну значимість початку великої російської річки, на добровільні пожертвування почалося будівництво Спасо-Преображенського храму в селі Волговерховье. Щороку 29 травня в пам’ять про початок будівництва Спасо-Преображенського храму проводиться освячення води витоку Волги. В селі Воронове, недалеко від витоку Волги, діє фермерське господарство, де можна смачно пообідати.