Водоспад Клонг Нынг

279

Пам’ятки у Водоспад Клонг Нынг, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід у Водоспад Клонг Нынг, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 2 200

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Водоспад Клонг Нынг розташовується на таїландському острові Ко Чанг, в районі затоки Салак Пет, неподалік від водоспаду Кірі Пет. Цей водоспад за деякими даними є самим високим і красивим водоспадом острова. Відстань між цими двома водоспадами по лісовій стежці становить близько 3,5 кілометрів, що досить таки зручно, коли мова йде про складні піших туристичних маршрутах. Можна на невеликій відстані оглянути одразу дві гарних перлини острова.

Підійшовши впритул до водоспаду Клонг Нынг, мандрівники можуть освіжитися, скупавшись у водоймі в місці падіння води. Вода в ньому, до речі, не дуже холодна, хоча багато чого залежить від сезону, зрозуміло, і від погоди. По величезному валуну, можна забратися на саму вершину водоспаду, звідки виразно видно, як піниться струмінь з силою розбивається об каміння і падає на дно ущелини, а так само всі околиці видно як на долоні.