Вулиця Мініна

648

Пам’ятки у Вулиця Мініна, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід Вулиця Мініна, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 2
  • регіону 9 885

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Вулиця Мініна вважається однією з найстаріших вулиць Нижнього Новгорода, знаходиться між Верхньо-Волзької набережній і вулицею Великої Печерської, і тягнеться від площі Мініна і Пожарського до Сінної площі.

Сама озеленена вулиця міста веде свою історію з XVII століття, і в той час вона називалася Жуковської, в честь багатих посадських людей Дмитра та Гаврила Жукових. У радянський час вона мала назву Університетська, так як на ній розташовувалися будівлі кількох навчальних закладів. У роки Великої Вітчизняної війни вулиця отримала свою нинішню назву в честь народного героя Кузьми Мініна.

На вулиці Мініна збереглися будівлі XIX століття і сталінські споруди. Пам’ятками вулиці вважаються шестиповерховий будинок, що призначався для вищих чинів управління Нижегородської області, будівля першої Нижегородської центральної телефонної станції з красивим залом, розписаним хохломою, будинок-садиба Д. В. Сироткіна і будинок Маріїнського інституту благородних дівиць, заснованого в 1852 році.