Вулиця Уус

999

Пам’ятки у Вулиця Уус, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід Вулиця Уус, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 3
  • регіону 2 765

Уус – це дуже стара, довга і вузька вулиця, яка перетинає історичний центр Таллінна з півночі на південь. Вулиця з’явилася на картах міста ще в середині сімнадцятого століття, на ній збереглося чимало старих будинків і інших визначних пам’яток.

Вулицю Уус проклали в естонській столиці ще 1653 році. Назва “uus” перекладається на російську мову, як “нова” – що сприймається особливо комічно, зважаючи поважного віку цього місця. Сама вулиця надзвичайно вузька, і двом машинам тут роз’їхатися досить важко. З двох сторін Уус оточена щільними рядами старих будинків, серед яких зустрічаються і справжні пам’ятники архітектури. У дев’ятнадцятому столітті на цій вулиці жив відомий письменник Федір Достоєвський, про що свідчить меморіальна табличка, яка прикрашає один з будинків.

В цілому, Уус – це дуже красива, старомодна вуличка, дуже популярна серед туристів. Тут панує зовсім особлива атмосфера старовини, яка нікого не залишає байдужим.