Вулкан Ареналь

515

Пам’ятки в Вулкан Ареналь, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Вулкан Ареналь, екскурсовод, замовити екскурсію,

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Вулкан Ареналь знаходиться в північно-західній частині Коста-Ріка. Наймолодший з діючих костариканських вулканів. Привабливий тим, що має абсолютно правильну конічну форму. Виверження відбувається практично постійно – кожні 15 хвилин.

В Коста–Ріка знаходяться 7 великих вулканів, але Ареналь є найпопулярнішим серед туристів. Розташований приблизно в 90 кілометрах на північний захід від Сан-Хосе. Висота над рівнем моря — 1670 метрів. Про точну дату освіти вулкана невідомо, але з упевненістю можна сказати, що він застав Колумба. Довгі століття вулкан вважався сплячим і навколо нього стали утворюватися поселення. Але в 1968 році у районі, де розташований вулкан, стався землетрус, вулкан прокинувся. Протягом декількох днів виверження вулкана не припинялося, що спричинило за собою смерть великої кількості людей і втрати території. Останнє велике виверження вулкана датується листопадом 2006 року.

Зараз вулкан не небезпечний для оточуючих, так як лава застигає, не торкаючись підніжжя вулкана. Але ризик виверження є все одно, хоча небезпека лише підфарбовує дивовижну красу цього місця.

Викидається вулканом лава підігріває гірські річки, що дає прекрасну можливість не тільки подивитися на них, але і скупатися і прийняти грязьові ванни. Також неподалік від вулкана розташовано безліч готелів, де можна з вікна милуватися на диво природи. Вночі вулкан підсвічується, що створює непередавані відчуття. Близько вулкана зростає тропічно ліс, які має в своєму розпорядженні для прогулянок.