ЯК ЕФЕКТИВНО І ШВИДКО КИНУТИ ПИТИ АЛКОГОЛЬ?

1-5-2022

Алкоголізм є фізичну і психологічну залежність, на яку характерні порушення пам’яті, поведінкові проблеми, патології внутрішніх органів, що виникають у результаті систематичного вживання спиртного. Тому багато людей цікавляться, як кинути пити алкоголь самостійно. У такій ситуації потрібно повністю змінити свій спосіб життя. Хочу порадити кодування від алкоголю.

Причини залежності

Перед тим, як кинути пити самостійно, потрібно визначити причини шкідливої ​​звички. До основних факторів відносять таке:

 1. Психологічні чинники. Причиною алкоголізму можуть бути складнощі з адаптацією до життєвих обставин, слабкість волі, відсутність упевненості у своїх силах. Нерідко причиною проблем стає схильність до депресивних станів та особисті проблеми.
 2. соціальні фактори. Негативна дія реклами, національні традиції, сімейні звички, відсутність хорошої роботи можуть підштовхнути людину до зловживання спиртним.
 3. Складнощі в роботі або особистому житті. У такій ситуації людина намагається впоратися із стресами за допомогою алкоголю.
 4. Фізіологічні чинники чи спадкова схильність.

Причиною проблем можуть бути біохімічні процеси. Залежність від спиртного не в усіх. Більшою мірою їй схильні люди, які мають психічні відхилення або травматичні ураження мозку. Іноді причиною проблем є генетична схильність. Фахівці допоможуть вивести із запою.


Тривожні симптоми

 Свідченням того, що у людини розвинулася алкогольна залежність, є такі тривожні симптоми:

 • Поступове збільшення кількості свят, що відзначаються із застосуванням алкоголю. Якщо раніше людина чекала на день народження або Нового року, то тепер спеціально шукає привід для вживання спиртного.
 • Зміна кола спілкування. Якщо раніше людина вибирала друзів за спільністю інтересів, то з появою алкогольної залежності вона шукає друзів, що п’ють.
 • Погіршення негативних показників. У алкоголіків виникають проблеми під час спілкування з колегами, друзями, близькими. Нерідко такі люди стають нервовими, агресивними та дратівливими. Настрій покращується лише після вживання спиртного.
 • Втрата контролю за обсягом спиртного. Якщо раніше людині було просто зупинитися, то тепер виникають проблеми з цим.
 • Порушення стану здоров’я. Надмірне вживання спиртного призводить до дуже сумних наслідків. У людини з’являються болючі відчуття в правому боці, порушення сну, проблеми з ерекцією, тремор рук.

Популярні міфи про спиртне

Щоб кинути пити в домашніх умовах, потрібно визнати згубну звичку. Проте багато людей ігнорують наявність проблем. Існує кілька поширених міфів про алкогольні напої:

 • Бажання випити алкоголь завжди виправдовують наявністю якогось свята. Проте відзначати його можна і без алкоголю.
 • Багато людей впевнені, що алкоголь допомагає впоратися зі сором’язливістю.Однак це лише самонавіювання. Психологічний бар’єр вдається зняти тільки на невеликий період часу. Після цього настає етап неадекватної поведінки, яка може спричинити почуття сорому.
 • Дехто вважає, що спиртне допомагає справлятися зі стресом або вирішувати особисті питання. Це теж не більше ніж міф.
 • Нерідко алкоголізм починається із щоденного вживання 50 г алкоголю. Проте сьогодні лікарі ставлять під сумнів навіть користь червоного вина. Щоденне влучення алкоголю в організм провокує незворотні наслідки для мозку та печінки.
 • Багато алкоголіків п’ють через безпорадність, оскільки впевнені, що не можуть нічого з цим вдіяти. Це ще одна поширена помилка.

Будьте уважні

Від алкоголю у 89% випадків помирають уві сні! Причому в більшості випадків це не якісь алкоголіки, що спилися, а “помірковано” люди, що випивають, п’ють не тільки міцні, а й слабоалкогольні напої. Для розуміння через алкоголь помирає стільки ж людей, як у дорожньо-транспортних аваріях. У людини, що питає, практично немає шансів дожити до старості і померти своєю смертю! Ви зможете вилікувати алкоголика.

Запорука успішної терапії

 Як кинути пити алкоголь у домашніх умовах? Це досить складне завдання, проте його цілком можна виконати. Для цього потрібно дотримуватися певних умов:

 1. Приготуватися до того, що знайти легкий спосіб впоратися із залежністю практично неможливо. Не можна самостійно усунути складні форми алкоголізму у разі розвитку фізіологічних патологій та психічних порушень.
 2. Обов’язково слід усвідомити необхідність боротьби із залежністю. Якщо цього не зробити, всі методи лікування не дадуть результатів.
 3. Набратися терпіння та заручитися підтримкою близьких. Основним завданням оточуючих має стати максимальна огорожа людини від ситуацій, які можуть спричинити зриви. Якщо людина не має сили волі, необхідно постійно контролювати її поведінку і стежити за колом спілкування.

Корисні поради

Щоб відповісти на запитання, як позбавитися алкогольної залежності самостійно, потрібно дотримуватися таких рекомендацій:

 1. Припинити спілкування з людьми, які страждають на алкогольну залежність. Не варто відвідувати компанії, що п’ють. Важливо навчитися у таких ситуаціях говорити «ні». Насправді, це не дуже складно.
 2. Повноцінно відпочивати. Здоровий сон є запорукою відмінного самопочуття та чудової працездатності. У такій ситуації людина значно менше втомлюється, а тому не виникає нав’язливого бажання випити.
 3. Займатися спортом. Щоб упоратися із залежністю, потрібно знайти інше джерело задоволень. Гормон щастя виробляється під час виконання фізичних вправ.

Знайти способи боротьби із стресами. Проблеми з алкоголем часто виникають у людей, які страждають на хронічну втому і намагаються заспокоїти нерви спиртним. Щоб впоратися із залежністю, потрібно знайти джерело задоволень – для цього можна бути схожим на масаж, йогу або бокс.