Як отримати запрошення на роботу в Польщу!!!!

Потік українців , які бажають працювати в Польщі зростає щомісяця в геометричній прогресії. Наші сусіди дружньо відкрили свої двері для нас , запропонувавши в порівнянні з українським рівнем зарплат, свій, більш високий. Якщо ви налаштовані поміняти робоче місце і відправитися в Польщу, для Вас існує спеціальна віза для роботи. Ця віза переважно національна, категорії D. Відкриття робочої візи відносно легко і збір документів не складе великих труднощів. Дія цієї візи триватиме від шести місяців до року, в залежності від запрошення роботодавця. З даною категорією візи можливе відвідування інших країн ЄС, але в’їзд в країни Євросоюзу і виїзд обов’язковий через територію Польщі.

Здійснення трудової діяльності дозволено тільки в Польщі. Запрошення на роботу , є документом , що підтверджує мету поїздки і до нього прописані певні вимоги. Мета і тривалість робочого візиту( дати і кількість днів перебування). Запрошення оформляється на бланку Повітового Бюро Праці, визнаного офіційним бланком. І оформити візу має підстави та людина, чиї ПІБ вказані в запрошенні. Подати документи може людина тільки особисто, за даним типом запрошення сім’я не може їхати в супроводі. ПІБ запрошеного , рік народження , мету і тривалість візиту з конкретними датами. На підставі Воєводського запрошення візу має право оформляти особа, зазначена в запрошенні, а члени сім’ї можуть клопотати в оформленні візи Шенген в якості супроводжуючих.

Якщо Ваш намір відправитися на роботу в Польщу міцно й непохитно, але Ви не знаєте з чого почати і як знайти роботодавця, зверніться у нашу компанію, ми маємо надійний перелік партнерів та роботодавців ,які відкриті до співпраці і з задоволенням нададуть потенційним претендентам запрошення для подальшої співпраці та підтвердження мети Вашої поїздки при відкритті візи. Зверніться до одного з наших фахівців із заявкою на призначення дати подачі у візовий центр одним із зручних способів. Особисто подайте заявку для пошуку партнерів в Польщі за адресою: р. Надайте нам копії закордонних паспортів всіх заявників, контактний номер телефону. Отримаєте готове замовлення, звірте всі дані і вирушайте на подачу документів. Повторне запрошення так — же оплачується. Під запит / Залежить від категорії. Відправка підготовлених або необхідних для підготовки документів для поїздки в Польщу проводиться зручним для Вас способом.