Як підключити духовку

Как подключить духовку
Кожна господиня мріє мати ідеальну кухню, в якій обов’язково присутні всі необхідні прилади для комфортного приготування їжі. Облаштування залежить від площі кімнати, але в ній обов’язково повинна бути встановлена плита з варильної поверхнею. Якщо з вибором даного приладу проблем не виникає, то з установкою якраз навпаки. Важливо знати, як виконується правильне підключення таких пристроїв, як варильна панель і духову шафу.
Також хочемо вам порекомендувати подключение духовки
Перед початком підключення силових електроприладів варто звернути увагу на наявність заземлення в розеток. Варто врахувати, що в старих будинках, які збудовані до 1950 року, заземлення не виконувалося. У цих випадках потрібно проконсультуватися з електриком, також можуть знадобитися додаткові роботи. Обов’язково потрібно перевірити наявність клеми заземлення на штепсельної розетки.
При підборі кабелю і розетки для варильної поверхні та духовки обов’язково потрібно брати до уваги показник сумарної потужності електричних приладів, які можуть бути підключені в силову ланцюг. До них можуть ставитися холодильник, пральна і посудомийна машини, інші пристрої. Не варто для кожного приладу робити нову проводку, це буде виглядати досить нелогічно.
У відповідності з будівельними правилами і нормами (СНиП) підключення електричних плит повинна виконуватися за допомогою радіального методу, а саме: для живлення повинен бути виділений окремий кабель, який простягається від місця з головним розподільчим щитом. На цей кабель ні в якому разі не можна виробляти установку розеток та інших електроприладів.
У приватних будинках рекомендується застосовувати трифазну схему підключення від головної лінії електричного постачання. Якщо буде зроблений саме цей спосіб підключення, то в період одночасної роботи декількох конфорок основний рівень навантаження буде надаватися не на одну фазу, а рівномірно розподілиться між трьома фазами і запобіжить перенапруження мережі.
У будь-якому разі встановлення варильної поверхні та духовки повинна виконуватися з урахуванням всіх вимог. Габарити даних пристроїв повинні точно підходити під стандартні розміри кухні. Важливо на даному етапі продумати все – місце для встановлення, облаштування розетки та кабелю для підключення приладу. Краще всього цю роботу довірити досвідченому електромонтажнику, який зможе виконати все у відповідності з усіма нормами.