Як вибрати екскурсію по Одесі

3-6-2020
Картинки по запросу "екскурсію по Одесі"

Індивідуальні екскурсії по Одесі – це особливий підхід в організації вашого відпочинку. Ви стаєте творцем і головним учасником цієї події, самостійно плануючи час, день, тематику і тривалість екскурсій. Такий варіант підходить для вас, якщо ви не прихильник масових заходів і хочете задавати свій власний ритм. Будь-яка з екскурсій, які ми пропонуємо, організовується виключно для вас, виходячи з ваших побажань та інтересів. Ми враховуємо ваш вік, рід діяльності, країну проживання, фізичні дані, захоплення та інтереси. Також хочемо вам порекомендувати https://love-odessa.od.ua/ екскурсію по Одесі.

Екскурсія може проводиться на іноземних мовах, можливо проведення на двох мовах одночасно. Екскурсії можуть бути як пішохідні, так і з використанням авто.
Проходять на комфортабельному транспорті і починаються в будь-якому зручному для вас місці, звідки ви відразу знайомитеся з містом. Якщо вас зацікавила екскурсія на електромобілі, то він під’їжджає в будь-яку точку в межах історичного центру. Ви можете вносити свої корективи у відповідності з вашими інтересами і бажанням, зупинятися для фотосесій чи, навпаки, рухатися без зупинок.

Ви можете об’єднати одразу кілька тем, які вас цікавлять в одну і вибрати оглядову екскурсію з елементами кримінальної або екскурсію з елементами літературної, екскурсію на пляж Ланжерон в поєднанні з Палацами Одеси або екскурсією в катакомби, а можете закінчити своє знайомство з містом морською прогулянкою на катері або яхті. Наші гіди супроводжують вас протягом усього часу та знайомлять не тільки з історією міста, а й радять, де можна відпочити, розважитися, перекусити, зробити покупки, а так само відповідають вам на всі питання, що цікавлять вас. Вартість залежить від виду екскурсії (пішохідна або з використанням авто), кількості осіб, тривалості, проведення мови( російська, українська, англійська, французька, німецька, польська, іврит). Ми чекаємо вас в нашому улюбленому місті.

Джерело: https://love-odessa.od.ua/