Як вибрати страхування від для оформлення візи!!!!

8-19-2019

Як придбати правильну Страхование от PZU для видачі візи в Чехію. Медична страховка є обов’язковою умовою для отримання візи в країни шенгенської зони незалежно від того їсте Ви за кордон з метою відпочинку, отримання освіти, відвідування мовних курсів. З цього року в консульствах Чеської Республіки скасовано вимогу Чехії про обов’язкову акредитацію страхових компаній. Для короткострокового перебування в Чехії досить медичної страховки мандрівника. Ця страховка покриває витрати, пов’язані з настанням нещасного випадку, мінімальна страхова сума 30 тисяч євро.

Дія такої страховки повинна співпадати з тривалістю вашого перебування в країнах шенгенської угоди. При довгостроковому перебування понад 90 днів в Чехії існують додаткові умови до страховці. Медична страховка повинна бути від страхової компанії, з акредитацією в консульській установі Чехії в країні проживання застрахованої, або ж від будь чеської страхової компанії. Також така страховка повинна покривати витрати з великими страховими випадками. Розмір ліміту страхового відшкодування на одну страхову подію становить не менше 60 тисяч євро, без часткової участі застрахованої. Поліси, написані від руки, не приймаються.

Якщо страховка придбана у компанії держави проживання застрахованого, то весь текст поліса та умови страхування повинні бути перекладені на чеську мову (з нотаріальним засвідченням або чеським судовим перекладачем). Потрібно бути готовим до того, що консульство в праві вимагати надати оригінал документа про оплату страховки. Така страховка діє відносно первинної в’їзний довгострокової візи, не більше 180 днів. Для отримання дозволу на довгострокове проживання (ВНЖ) потрібно надати страховку від чеського страховика з покриттям на всі види медичної допомоги, включеної в комерційній комплексної медичної допомоги, відповідно до законодавства Чехії.

Дана страховка дорожче для дітей до шести років і для літніх людей від 60 років. Для укладення договору страхування варто звертатися до агентів, які допоможуть зорієнтуватися у вартісних відмінностях і сезонних акціях серед чеських страхових компаній. Існує можливість включення в систему суспільного державного страхування, для осіб, які перебувають на території Чехії по робочій візі, або в якості керівника належить їм фірми. При такому виді страхування без додаткової оплати можна користуватися всіма видами послуг медичних установ. Цей вид страхування включає також громадян, які отримали статус ПМЖ.