Як вибрати дизайнера інтер’єру

8-7-2021

І ви повірите в це, якщо вашою квартирою займеться талановитий фахівець. Прочитайте, як вибрати дизайнера квартири design-interior.if.ua , щоб потім не пошкодувати.

Розбираємося з кваліфікацією

Дизайнерами себе називають багато, але не кожен з них хороший, тому що не всі володіють потрібними для вас навичками. Давайте розбиратися.

Курси або проф. Освіта

Дизайнерами називають себе і ті, хто закінчив тільки курси, а не навчальні заклади з потрібним профілем (вони випускають реальних профі). На курсах вчать багато чому, але всіх знань викладачі за кілька місяців не передадуть, не кажучи вже про практичні навички.

Якщо достатньо знань і навичок людини, яка закінчила курси (а його робота може коштувати менше, що для багатьох плюс), дерзайте. Якщо ні-дізнайтеся про освіту. Але це не єдиний критерій. Людина, яка закінчила курси, може бути набагато талановитіше, а, якщо у нього величезний досвід і відмінне портфоліо, чому б не скористатися його послугами? розглядайте кожного фахівця з різних сторін.

Кваліфікаційний напрям

А ви знаєте, що дизайнери бувають різні? напрямки цієї професії:

 • Художник-дизайнер. Зазвичай володіє як мінімум профілюючим художньою освітою. Він потрібен, коли важлива розпис стін та інші елементи, що вимагають руки художника. Допомагає змінити вигляд приміщення, не змінюючи його структуру.
 • Декоратор. Він розуміє, які аксесуари купити до конкретного стилю, як гармонійно доповнити його. Декоратор допомагає оновити інтер’єр, вибрати шпалери та інші матеріали. Мета його роботи-гармонійно облаштувати приміщення.
 • Архітектор-дизайнер. У нього архітектурна освіта. Він може скласти план приміщення, проект по обстановці, спланувати інтер’єрний дизайн. Він допомагає від початку і до кінця. З ним можна провести перепланування житлоплощі. Допомагає від і до витримати процес становлення дизайну. Результат його роботи-затишне, комфортно сплановане, функціональна житлоплоща.

Для оновлення квартири не потрібні всі ці напрямки. Все залежить від ваших запитів і можливостей. Наприклад, важливо лише вибрати красиві штучки, злегка оновити інтер’єр? потрібен декоратор, а не архітектор-дизайнер.

 • Все включено

  у вартість ремонту входить все: роботи, матеріали, документи.

 • Без вашої участі

  після узгодження проекту ми турбуємо господарів тільки при здачі ремонту.

 • Ціна відома заздалегідь

  вартість ремонту фіксується в договорі.

 • Фіксований термін ремонту

  ремонт квартири під ключ за 3,5 місяці. Термін закріплений в договорі.

5 корисних порад як знайти дизайнера

Щоб вибрати дизайнера квартири, потрібно спочатку знайти більш-менш відповідних фахівців. Важливі наступні поради.

Масштаб і бюджет

Бюджет і обсяг майбутніх робіт сильно впливають на кваліфікацію і досвід фахівця, якого ви хочете бачити за роботою над своєю квартирою.

Якщо ви робите капітальний ремонт, вам, швидше за все, потрібен дизайнер-архітектор. Іноді це два різних фахівця-дизайнер і архітектор, що працюють в тандемі. Наприклад, у одного більше навичок в переплануванні, в іншого в оформленні.

1 хороший варіант-довірити ремонт квартири компанії, в якій є архітектор і дизайнер. Ви складаєте з ними дизайн-проект, а майстри різної спеціалізації (плиточники, електрики, сантехніки і т.п.) реалізують всі ідеї. Так ви економите багато часу і сил, адже вам не доведеться самим займатися ремонтом і шукати потрібних фахівців. За готовим проектом його зроблять майстри, а вам залишиться тільки розставити меблі і жити.

Слухаємо сарафанне радіо

Можливо, ваші знайомі знають про хороше профі в області дизайну. Якщо хтось робив капітальний ремонт або просто оновлював інтер’єр, поцікавтеся, чи користувалися вони послугами дизайнера. Якщо так-обов’язково подивіться результат проекту.

Не страшно, якщо вам не сподобається інтер’єр (смаки у всіх різні). Вам важливо оцінити, чи задоволені їм замовники, чи були дотримані умови, наскільки виконані поставлені завдання.

Вивчаємо тематичні журнали

Виділяйте час на вивчення друкованих або онлайн журналів про ремонт і інтер’єрах. Там можуть бути фото і описи успішних проектів різних дизайнерів. Сподобалася якась ідея? дізнайтеся, хто її автор, вивчіть його творчість. Не лінуйтеся і зателефонувати йому, щоб дізнатися подробиці та умови роботи.

Гуляємо по магазинах

Мабуть, рада вище і цей дуже сподобається дамам, адже багато жінок так люблять розглядати журнали і гуляти по магазинах. Пройдіться по торгових точках з меблями, будматеріалами та інтер’єрними предметами.ви не тільки зможете вловити цікаві ідеї, але і відшукати хорошого дизайнера. Деякі магазини та ремонтні компанії співпрацюють з архітекторами та дизайнерами.

Не дивимося на сайти фрілансу

Якщо дизайнер-справжній професіонал з великим досвідом, він не буде рекламувати себе на сайтах фрілансерів. У нього буде свій професійний сайт, або сторінка в соцмережах, або щось на зразок цього, але ніяк не просте оголошення серед фрілансерів.

Втім, якщо ви хочете сильно заощадити і збільшити ризик недоробок в роботі, її поганої якості, дизайнери-фрілансери — те, що вам потрібно.

Як вибрати хорошого дизайнера?

Перед вами список фахівців, яких ви знайшли. Як вибрати дизайнера квартири, який підходить краще за інших?

Портфоліо та напрямок роботи

1. У портфоліо хорошого дизайнера повинні бути об’ємні візуалізації, фото квартири. При цьому фото повинні бути реальними, тобто портфоліо не повинно складатися з робіт, скачаних з інтернету.

Якщо фахівець веде сторінку в соціальних мережах, де детально розповідає про свою роботу-це величезний плюс. Там же можна задати питання, почитати відгуки. Відкритість викликає довіру.

Зверніть увагу, з якими об’єктами найбільше працює дизайнер. Якщо вам потрібен дизайн квартири, а він в основному працює з котеджами або офісами, задумайтеся, чи підійдуть його навички вам.

Подивіться на стилі, в яких працює фахівець, що у нього виходить найкраще. Наприклад, вам потрібен інтер’єр в стилі “ретро«, а дизайнер працює з» модерном «і т.п — подумайте, зважте всі» за «і»проти”.

Телефонне інтерв’ю

Вам в будь-якому випадку потрібно телефонувати, щоб домовлятися про зустріч (якщо ви вже не знайомі особисто). Розпитайте що-небудь, важлива манера спілкуватися. Неприємно розмовляти з дизайнером по телефону? навряд чи особиста зустріч принесе задоволення.