Як вибрати старі листівки

6-23-2021

Здавалося б, в попередніх чотирьох частинах детально розписані всі премудрості посткросингу і ніяких питань виникнути не повинно. Але вони, тим не менш, виникають. Можливо, через небажання витрачати час на читання всіх порад. Може, із-за неуважності. Але це не важливо. Головне, що питання задаються і, значить, на них повинні бути відповіді.

1. Як вибрати листівку

Питання: де дістати Старые открытки Киев для посткросингу? відповідь: стандартні листівки зазвичай бувають в поштових відділеннях. Можна знайти старі будинки або використовувати непоштові підігнавши заповнення під встановлені вимоги. Дуже красиві варіанти пропонуються в спеціалізованих магазинах, в тому числі онлайнових. Варто тільки задати в пошуковику»листівки для посткросингу”.

Питання: чи існують якісь спеціальні вимоги до поштових листівок для відправлення?відповідь: правила поштового зв’язку росії передбачають, що поштова картка (а це і є правильна назва того, що ми звикли називати «поштовою листівкою») — повідомлення «на спеціальному бланку». Вимоги до цього спеціального бланку (зовнішній вигляд, розмітка) містяться в гості р 51507-99. Але на практиці навіть ті, що не відповідають цьому стандарту, без проблем доходять до адресата.

Питання: якщо відправляти» обрізану ” звичайну листівку, чи потрібно на зворотному боці розліновувати все,як на поштовій? відповідь: якщо слідувати строго вказаному госту, то так. Але зазвичай листоноші не звертають на це ніякої уваги і цього не вимагають. Головне в цілому оформити листівку правильно. Справа зверху-марки, знизу — адреса. Зліва зверху-зворотна адреса (необов’язково), знизу — текст.

Питання: чи можна відправляти без конверта листівки, на звороті яких написано» у відкритому вигляді не відправляти «або»підлягає пересиланню тільки в конверті”?відповідь: зазвичай таке застереження міститься на листівках радянських часів. Якщо в цілому розмітка відповідає загальновстановленим, такий напис не має ніякого значення і можна на неї не звертати уваги. Але для того, щоб не бентежити особливо допитливих працівників пошти, раджу заклеювати ці написи марками або наклейками.

Питання: чи можна відправляти листівку, розмір якої більше або менше загальноприйнятого 10х15?відповідь: згідно з правилами поштового зв’язку росії розміри поштових карток можуть бути від 90 х 140 мм до 120 х 235 мм.у цих межах можна відправляти листівку будь-якого розміру. Однак за моїми спостереженнями, нестандартні чомусь частіше губляться.

2. Як заповнити листівку

Питання: як правильно заповнювати адресу на листівці? який порядок розташування імені, індексу, країни і т. Д.?відповідь: за загальним правилом адреса заповнюється в наступному порядку: ім’я та прізвище, вулиця і номер будинку, населений пункт, поштовий індекс і країна. Але надійніше точно переписати отриманий на сайті адресу без будь-яких змін. Якщо це складно, можна просто роздрукувати цей текст і наклеїти на листівку, але це не всі одержувачі люблять.

Питання: іноді випадають адреси, в яких поруч з цифрами індексу стоять дві-три букви, наприклад, з нідерландів була така адреса: 9403 hm assen. Що означають ці букви? Відповідь: ці літери є частиною індексу. У ряді країн індекс складається з цифр і букв. Наприклад, в нідерландах індекс включає в себе 4 цифри і дві букви.

Питання: мені випала китайська адреса з безліччю слів. Як його писати на листівці?відповідь: для китайських адрес це характерно. Розбиратися не треба. Як і для будь-яких інших країн, слід слово в слово переписати отриману адресу, нічого не змінюючи місцями.

Питання: що за id треба писати на листівці в посткросингу?відповідь: це номер, який система видає разом з даними чергового адресата. Він вказується на листівці цього одержувача і після реєстрації підтверджує відправку.