Як зробити візу в польщу

9-3-2019

Якщо Ви надаєте своє запрошення, то віза ставиться на термін, зазначений у Вашому запрошенні. Запрошення (оригінал або копія), підтверджене нотаріально (тільки для родичів за наявності документів, що підтверджують родинні стосунки). Якщо запрошення оформлено нотаріально, то необхідно обов’язково додати копію сторінки паспорта особи, яка запрошує з його особистими даними, або, у випадку іноземця, який легально проживає у Польщі — копію посвідчення особи з видом на проживання (karta pobytu). Письмове звернення (копія або оригінал) приймаючої юридичної особи, компанії, організації, підприємства, установи або їх філій, державних і місцевих органів влади РП, організаційних комітетів торгово — промислових виставок. Також хочемо вам порекомендувати

Копія паспорта від обох батьків (перша сторінка і сторінка з пропискою). Туристам, які народилися в державах Середньої Азії та Кавказу і мають закордонні паспорти без шенгенських віз. Візовий відділ приймає до розгляду тільки оригінал і копію запрошень, економічних гарантій та страховок. Всім заявникам потрібно пам’ятати, що право видачі в’їзної визы в Польшу тут залишається за консульством. Видаваний ними відмова може бути без роз’яснень причин. Консульство має право також викликати заявника на співбесіду або скоротити термін візи, а також запросити додаткові документи.

В’їзна віза – це просто передумова для в’їзду в Польщу. Це рішення приймається тією країною, точніше її імміграційною службою, через яку буде здійснюватися в’їзд. Шановні клієнти, на нашому офісі Ви завжди зможете оформити медичну страховку для відвідування Польщі страхової компанії , вартість страховки для країн Європи — 1 євро в день, для США, Канади — 2 долари на день, для решти країн — 1 долар в день. Фахівці нашого візового центру готові запропонувати Вам професійний сервіс по оформленню візи в Польщу в короткі терміни. Ми відповімо на всі Ваші питання щодо отримання візи в Польщу і надамо професійну візову підтримку для того, щоб процес отримання польської візи пройшов для Вас швидко і без утруднень. Уточнювати можливість оформлення віз в Москві. Щоб уникнути можливих непорозумінь і зриву поїздок уважно перевіряйте терміни дії наявних віз в закордонних паспортах.