Який найкраще вибрати масажер простати?

1-5-2022

Біль при сечовипусканні, зниження сексуальності, відчуття печіння – поширені симптоми простатиту. З цією недугою знайомий практично кожен п’ятий чоловік, який досяг 40-річного віку. Хочу порадити массажер простаты за кращою ціною.

Про цю проблему не говорять відкрито, багато хто навіть відкладає візит до уролога. У цьому хронічна стадія простатиту лікується важче, а деяких випадках призводить навіть до повної дисфункції чоловічого органу.

Масажер простати – це перевірений метод позбавлення захворювань органів, ефективний засіб збільшення потенції. Якщо ви бажаєте отримати нові відчуття, продовжити оргазм – прилад точно допоможе вам. 

Купити чоловічі тренажери для інтимних м’язів особливо рекомендують чоловікам, які не займаються спортом та взагалі мало рухаються.

Перед тим, як придбати масажер простати, варто вивчити, які бувають пристрої. Прилад не підходить чоловікам з онкологічними захворюваннями, при циститі, запущеному геморої та камінні. 

Принцип роботи приладу

Вони бувають: інвазивні та неінвазивні. 

Найефективнішими вважаються перші. Їх вставляють в анальний отвір і можуть лікувати захворювання різними способами.

1.  Вібраційним. Така дія збільшує тонус м’язів і допомагає позбутися застою.

2.  Тепловим. Внаслідок регулярного застосування зменшуються застої та помітно підвищується кровообіг. 

3.  Магнітним. Також використовують для позбавлення від застою, полегшення сечовипускання, загоєння тканин та зняття запалення. 

Безконтактні (неінвазивні) прилади найчастіше використовуються у профілактичних цілях. Їх кріплять у область паху для позбавлення від незначних застоїв секрету. 

Великою популярністю користуються вібромасажери – після їх застосування повертається тонус стінки простати, покращується кровообіг та проходить набряклість. Їх зручно застосовувати – майже всі моделі обладнані таймером, який сигналізує про завершення масажу, а процес не вимагає участі сторонніх.

А ось масаж простати за допомогою електростимуляроту небажано проводити поодинці. Краще вдатися до допомоги спеціаліста. Справа в тому, що в його комплект входять електроди – один підключають до уретри, а другий – до куприка. Такий масаж дуже ефективний і допомагає швидко впоратися із захворюванням. 

Який масажер простати краще, вирішувати лише вам – кожен організм індивідуальний, тому прилад краще вибирати, виходячи із власних відчуттів. Всі масажери простати мають спрямовану дію, яку вибрати – напевно знає тільки ваш лікар. 

Досить часто клієнти задаються ще одним важливим питанням про те, якою довжиною має бути масажер простати. Так, новачкам ми рекомендуємо підбирати невеликі пристрої до 3 см у діаметрі та 12 см у довжину, але який масажер простати купити, вирішуйте самостійно. У нашому інтернет-магазині є моделі і більших розмірів: діаметром від 5 см і в довжину більше 15-20 см. Всі вони виготовлені з матеріалів: термопластичної гуми, медичного пластику та силікону. 

Регулярні тренування з масажером повернуть вам колишню впевненість і назавжди позбавлять простатиту.

Масажери та інші чоловічі тренажери для інтимних м’язів ви можете купити у магазин интимных товаров «intim-fantasia». Ми доставляємо замовлення до всіх міст України.