Японський палац

448

Пам’ятки в Японський палац, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Японський палац, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Архітектура, пам’ятники
>

Японський палац – величний палац, створений в архітектурному стилі бароко, в якому в даний час розташовуються Музей первісної історії, Зенкенбергская колекція з природознавства та дрезденський Музей народознавства.

Японський палац знаходиться в центральній частині Дрездена. Будівля палацу на цьому місці з’явилося в 1715 році. Масштабні реставраційні роботи в палаці проводилися з 1727 по 1733 роки. Свою назву палац отримав з-за похилій даху в східному стилі, а також фігур у внутрішньому дворі і на зовнішньому фасаді палацу. Будівля сильно постраждало в період Семирічної війни. Після відновлення палацу в ньому розташовувалися Саксонська державна бібліотека, музей, зберігалися великі скульптурні колекції. У часи Другої світової війни палац був сильно пошкоджений. Був знищений і чудовий парк навколо будівлі. Відновлювальні роботи були проведені з 1951 по 1987 рік, палацовий парк також був відновлений.

Японський палац – чудовий пам’ятник історії та архітектури, що знаходиться під охороною держави.