Ярмарковий майданчик

457

Пам’ятки в Ярмарковий майданчик, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Ярмарковий майданчик, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Архітектура, пам’ятники
>

Ярмарковий майданчик знаходиться на Замковому острові, розташованому на території міста Виборга. Майданчик служить традиційним місцем проведення різних ярмарків і фестивалів. Також тут проводять реконструкції різних історичних подій, у тому числі битв та лицарських турнірів.

Щорічно на ярмарковому майданчику проходить фестиваль підприємництва «Балтійське літо», під час якого в Виборг приїжджають представники малого бізнесу з інших міст Росії і країн Балтії – Естонії, Литви, Латвії. Фестиваль стилізується під середньовічну ярмарок, в рамках якої проводиться безліч супутніх заходів.

Також на ярмарковому майданчику можна придбати сувеніри та вироби місцевих майстрів, зроблені за середньовічним методиками. Під час проведення ярмарків народні умільці часто дають для всіх бажаючих майстер-класи з різьби по дереву, лозоплетіння, гончарного та ковальського справи. Навіть у звичайні дні ярмарковий майданчик завжди наповнені туристами, які приїжджають помилуватися красою стародавнього міста.