Залізнична станція Den Haag Hollands Spoor

280

Пам’ятки в Залізнична станція Den Haag Hollands Spoor, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Залізнична станція Den Haag Hollands Spoor, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 224

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Den Haag Hollands Spoor – це залізнична станція, яка є найстарішою в Гаазі. Тут зупиняються поїзди міжнародних напрямків, а також ті, які йдуть за маршрутом Амстердам-Роттердам. В даний час вона носить іншу назву — Den Haag HS.

Станція була відкрита в 1843 році, коли лінія Amsterdam–Haarlem, одна з найстаріших залізниць в країні, була продовжена до Гааги. Що стосується її незвичайного назви, то справа в тому, що вона була названа на честь компанії, що працює з залізничними вокзалами.

У 1870 році одна з конкуруючих компаній відкрила другий залізничний вокзал в Гаазі, який у 1973 був зруйнований для того, щоб звільнити місце для центральної залізничної станції Den Haag.

В результаті, в Гаазі на даний момент знаходяться дві основні залізничні станції: Станція центрального вокзалу і станція Hollands Spoor. Таким чином, поїзди з Амстердама в Роттердам зупиняються на Hollands Spoor, а не на станції Centraal.

Будівля станції являє собою будова з червоної цегли, зведена в класичному стилі і увінчана трьома маленькими вежами на даху і великими годинами.