Залізничний міст через Єнісей

412

Пам’ятки в Залізничний міст через Єнісей, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Залізничний міст через Єнісей, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 3 124

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Ідея про створення залізничного мосту через Єлисей виникла в кінці XIX століття, коли в Росії йшло бурхливе будівництво шляхів. Спершу міст представляв із себе невелику металеву конструкцію в одному напрямку. Його довжина склала рівно один кілометр. Він знаходився над рівнем річки на 20 метрів. Авторами проекту виступили інженер Е. Кнорре і професор Л. Проскуряков.

В 30-е роки XX століття постало гостре питання про розширення моста, але для цього довелося б знести старий. Тоді архітектори придумали зробити точно такий же на невеликій відстані, але тільки для поїздів зворотного прямування. Друга черга була закінчена в 30-ті роки XX століття.

У 90-ті роки було вирішено будувати третій міст, так як два перших не справлялися з напливом поїздів. Побудувавши його, перший міст виявився непридатним для перевезень і його здали на металобрухт.