Залізничний вокзал Архангельська

344

Пам’ятки в Залізничний вокзал Архангельська, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Залізничний вокзал Архангельська, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місто Архангельськ є одним з найбільших транспортних вузлів європейського півночі Росії. У місті знаходяться чотири залізничні станції, головна з яких – Архангельськ-місто, адже тільки тут є будівля вокзалу.

Вокзал розташований в центрі міста, на площі 60-річчя Жовтня. Він відкрився в 1965 році, після успішного завершення будівництва головного мосту через річку Північна Двіна. Світле триповерхова будівля вокзалу є зразком типової радянської архітектури 60-х років. Підземних і наземних переходів немає, а пасажирський перехід через колії здійснюється по настилу. Окрасою перону служать ліхтарі, виготовлені «під старовину». На станції діє дві платформи.

Зали очікування для пасажирів мають різний рівень комфорту. Неподалік від станції знаходяться кілька готелів. Для охочих перекусити, в будівлі вокзалу працює буфет.