Замок Акаби

842

Пам’ятки в Замок Акаби, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Замок Акаби, екскурсовод, замовити екскурсію,

Замок Акаби, або Форт мамлюків, є значним історичним пам’ятником. Він був побудований для захисту території порту і пришвартованих кораблів від набігів кочівників в епоху процвітання Римської імперії. Замок кілька разів перебудовувався в середині XVI століття, за часів правління останнього султана мамлюків Кансура аль-Гурі.

Форт був зведений у формі квадрата, загальною площею близько 250 квадратних метрів, з симетричними круглими вежами по кутах. На її стінах збереглися унікальні письмена середньовічної ісламської культури. Під час археологічних розкопок стародавньої Айли (нинішньої Акаби) були виявлені ворота, руїни міської стіни з вежами, мечеті і дворів. В археологічному музеї, розташованому поблизу замку, представлена чудова колекція артефактів форту, включаючи кераміку, прикраси та монети.

В даний час замок активно відновлюється і відкритий для відвідувачів. Форт мамлюків, що стоїть на березі моря і оточений пальмами, є мальовничій декорацією для прекрасних знімків на згадку про відпочинок в Йорданії.