Замок Хельбрунн

721

Пам’ятки в Замок Хельбрунн, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Замок Хельбрунн, екскурсовод, замовити екскурсію,

Історія замку Хелльбрунн, розташованого в шести кілометрах на південь від Зальцбурга, веде відлік з початку XVII століття, коли отримав кермо влади країною князь Маркус Ситтикус фон Хоэнемс побажав побудувати резиденцію в італійському стилі. Він був палким прихильником італійської культури, тому і обрав цей стиль для оформлення свого заміського палацу. До цих пір цей пишний палац являє собою чудовий приклад архітектури епохи Відродження з характерною для цього періоду пишнотою і розкішшю.

Місцем для будівництва княжої резиденції було обрано в одному з наймальовничіших місць – біля підніжжя гори Хелльбрунн. Це благодатне місце, де все буквально пахне, а грунт насичують вологою численні джерела і джерела. Тут, в густій зелені парку, ховаються всесвітньо відомі Потішні фонтани. Потоки води з’являються в різних місцях, часом несподівано, приводячи відвідувачів в невимовний захват. Це розвага не має аналогів у світі, і ось вже протягом майже чотирьох століть Потішні фонтани радують численних гостей палацу. У палаці Хельбрунн працює унікальний театр, що приводиться в рух потоком води, звучить водяний орган, а мальовничі гроти радують око.

Протягом своєї історії палац практично не використовувався в якості офіційної резиденції, бо розкіш і оригінальність його розваг мала до святкових заходів і гулянь. З XVIII столітті алеї парку прикрашають статуї міфічних героїв і античних богів, а кам’яний театр досі є найстарішою відкритої сценічним майданчиком у Європі.