Замок християнських королів

426

Пам’ятки в Замок християнських королів, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Замок християнських королів, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Архітектура, пам’ятники
>

Замок християнських королів, відомий також як «кордовський алькасар», – це старовинний замок, побудований в 1328 році за наказом Альфонсо Справедливого.

Замок став кордовський резиденцією королів і займає друге місце серед резиденцій іспанських монархів після севільської, яка вважається найбільш розкішною. В його стінах було прийнято важливе рішення, результатом якого стало подорож Колумба.

Його площа становить 4.100 квадратних метрів, а площа його садів — 55.000 квадратних метрів. Зовні майже ідеальне квадратна споруда відображає у своїй архітектурі вплив арабського стилю та європейської готики. Він побудований на фундаменті мавританської фортеці, зведеної на місці римського бастіону. У XIV – XV століттях територія замку була розширена, до неї добудували сади і лазні. На сьогоднішній день в первозданному вигляді збереглися головна і Левова вежі головного фасаду замку, а ось Голубина вежа була добудована вже в XX столітті під час його реконструкції.