Замок Юссе

896

Пам’ятки в Замок Юссе, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Замок Юссе, екскурсовод, замовити екскурсію,

У 1485 році замок за 40000 золотих екю перейшов у власність родини д Эпине і нові господарі внесли свої корретировки в будівництво і планування замку. Вони прибрали західне крило, закрывавшее вид на Луару, побудували італійську вітальню і обладнали королівські покої. Але в історію цей замок увійшов як місце, де не зупинявся ні один з французьких королів, хоча королівські покої були готові прийняти їх в будь-який момент.

Сьогодні замок майже повністю зберігає обстановку того часу, в якому був побудований. У багатьох кімнатах збереглися експонати того періоду. Королівська спальня і сьогодні облаштовано в стилі епохи готики XIII століття, а вся меблі в замку є раритетом і має велику історичну цінність.

Як і годиться, перед замком розбитий невеликий парк, який і сьогодні зберігає первісну планування. При замку є своя невеличка каплиця, сад, а щоб потрапити в замок треба перетнути невеликий кам’яний міст через річку Ендр.