Заповідник Бондла

239

Пам’ятки в Заповідник Бондла, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Заповідник Бондла, екскурсовод, замовити екскурсію,

Заповідник Бондла знаходиться неподалік від міста Понда, розташованому в штаті Гоа на південно-заході Індії. Площа заповідника становить вісім квадратних кілометрів: сюди входять невеликий зоопарк, парк оленячих сафарі, ботанічний сад, а також котеджі для туристів. Крім цього тут регулярно проводяться пікніки для школярів і студентів.

Фауна заповідника представлена такими рідкісними видами тварин як індійський зубри, дикі кабани, мурахоїди, олені, індійські гігантські білки, а також пантери і леопарди. Особливий інтерес у дітей викликають мавпи, досить охоче йдуть на контакт з туристами. Що стосується оленячого парку сафарі, то тут на оленів не полюють, а просто за ними спостерігають в ході екскурсії по парку на транспорті.

За помірну плату можна покататися по заповіднику на слоні, проте бажано встигнути до пятивечера, оскільки потім слонів ведуть на відпочинок і водопій. Якщо добиратися в заповідник з Панаджі, столиці штату Гоа, то бажано орендувати транспорт, оскільки шлях неблизький, а автобуси ходять рідко, і, як правило, забиті практично до відмови.