Железнодороэный вокзал Хайфи

231

Пам’ятки в Железнодороэный вокзал Хайфи, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Железнодороэный вокзал Хайфи, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 514

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Старий залізничний вокзал Хайфи – безмовний символ давно минулої епохи, з кожним роком все більше і більше втрачає свою привабливість. Всьому виною арабо-ізраїльський конфлікт, який зруйнував не тільки мільйони людських долю, але і тисячі архітектурних шедеврів.

Вокзал Хайфи був побудований турками в 1904 році. Зрозуміло, вокзал тут же став транспортним центром Хайфи, завдяки яким місто отримало можливість розвиватися, а люди змогли швидше добиратися до своїх робочих місць.

Через 40 років ізраїльська земля була відібрана у турків. Під час громадянської війни єврейські диверсанти підірвали вокзал Хайфи. З тих пір вокзал ніхто не відбудовував, і він уже півстоліття не брав поїздів.

Сьогодні залізничний вокзал Хайфи є музеєм. Сюди приїжджають, щоб поглянути на будівлі з унікальною османської архітектурою, а так само подивитися на старовинні поїзда.