Зоопарк в Шарджі

118

Пам’ятки в Зоопарк в Шарджі, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Зоопарк в Шарджі, екскурсовод, замовити екскурсію,

Зоопарк в Шарджі розташований на території Desert Park. Тільки тут можна зустріти всіх тварин з Аравійського півострова. Саме в Шарджі вас зустрінуть красиві арабські леопарди і ориксы, що знаходяться на межі зникнення. Також в цьому зоопарку проживає аравійський тар — рідкісний вид козла, якого в дикій природі не бачили вже 20 років. А ще тут живуть і ретельно охороняються барханный кіт, гепард, вихляй і особлива арабська кобра.

Всього в цьому зоопарку мешкає близько 40 тварин. Типових королів пустелі — верблюдів тут можна годувати з рук спеціальної їжею, що продається в зоопарку. Крім самого зоопарку, в комплексі є дитяча ферма, яку теж цікаво відвідати всією родиною. Квитки в зоопарк діють на всій території Dessert Park. Тут можна легко поринути в чарівний світ життя в пустелі.

Зустріти місцевих жителів в ОАЕ, як і рідкісних диких тварин, дуже непросто. Корінні жителі країни живуть відособлено, але розкішно. Тварини в цьому зоопарку теж живуть прекрасно. У Dessert Park вони зустрічаються, і ви можете з цікавістю спостерігати, як сучасні арабські сім’ї відпочивають, милуючись на рідкісних тварин. Безсумнівно, ваша подорож в зоопарк Шарджі буде подвійно пізнавальним.