Зоосад в Могилеві

449

Пам’ятки в Зоосад в Могильові, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Зоосад в Могильові, екскурсовод, замовити екскурсію,

У могилівському зоопарку мешкають рідкісні види тварин, в тому числі і занесені в Червону книгу. Це – зубр, борсук, олень, вовк та інші.

Зубр – найбільший представник фауни. У XVIII столітті у результаті вирубки лісу чисельність цього виду різко скоротилася. Він зустрічався лише у Біловезькій пущі. У 1921 році був убитий останній зубр. І лише в 1946 році почалися роботи по його відновленню. В даний час чисельність виду становить понад 500 особин.

Територія зоосаду багата історичними подіями. Під час Північної війни тут розташовувався табір шведів. У XVIII столітті – садиба пана Пипенберга, яка після Жовтня 1917 року була зруйнована. Ну а в роки Великої Вітчизняної війни на цьому місці проходили запеклі бої. Зараз тут розташовується коледж, в якому навчаються майбутні фахівці лісового господарства. Вони піклуються про природу, створюють біотехнічні споруди, встановлюють годівниці для тварин.